فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

شکاف فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
کیفیت خوب ، به موقع سرب! تأمین کننده قابل اعتماد!

—— روبن مارتین

این محصول بسیار خوب است و به خوبی با تجهیزات من رفع می شود. انتظار همکاری بعدی ما را دارد.

—— راسا زارسکه

چت IM آنلاین در حال حاضر

شکاف فیبر نوری

(62)
چین کت و شلوار Singlemode صوتی اپتیکال صوتی اپلیکیشن Telecom سطح PLC با طول موج 1260 60 1260 کارخانه

کت و شلوار Singlemode صوتی اپتیکال صوتی اپلیکیشن Telecom سطح PLC با طول موج 1260 60 1260

کت و شلوار تک قطعه فیبر نوری Telcom سطح PLC برای طول موج 1660 60 1260 1: ویژگی مکانیکی عالی قابلیت اطمینان بالا و ثبات از دست دادن قطبی شدن کم است یکنواختی خوب و از دست دادن کم درج 2: برنامه سیستم FTTX ابزار آز... Read More
2019-07-25 15:55:27
چین ماژول ABS فیبر نوری UPC / APC Polish PLC Splice سفارشی ماژول ABS کارخانه

ماژول ABS فیبر نوری UPC / APC Polish PLC Splice سفارشی ماژول ABS

مشخصات (1XN): جابجایی بندر 1X 2 1X 4 1X8 1X 16 1X 32 1X 64 طول موج عامل (nm) 1260 ~ 1650 ضرر درج (dB) معمول 3 5 6 8 1 0 2 1 3 1 1 6 2 20 2 حداکثر 4 0 7 4 1 0 5 1 3 5 16 9 21 0 یکنواختی کانال (dB) 0. 5 0. 7 1 0 ... Read More
2019-07-18 15:10:09
چین FBT بسته بندی فیبر نوری Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 بسته بندی لوله لوله / ABS کارخانه

FBT بسته بندی فیبر نوری Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 بسته بندی لوله لوله / ABS

بسته بندی فیبر نوری FBT Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 بسته بندی لوله های فولادی و بسته های ABS تقسیم فیبر نوری FBT نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با استفاده از فناوری نوار فیوز بیکونیک نوار ساخته می ... Read More
2019-07-18 15:08:28
چین FBT 1X2 2x2 تقسیم فیبر نوری PLC 1310 / 1550nm 0.9mm ABS نوع ABS برای سیستم FTTX کارخانه

FBT 1X2 2x2 تقسیم فیبر نوری PLC 1310 / 1550nm 0.9mm ABS نوع ABS برای سیستم FTTX

FBT 1X2 2x2 تقسیم فیبر نوری 1310 / 1550nm 0.9mm ABS نوع نسبت 30: 70/60: 40/50: 50 برای سیستم FTTX جزئیات سریع تقسیم : نام: شکاف PLC نوع: 1 × 2 ، 2x2 حالت: Singlemode نوع فیبر: G652D، G657A1، G657A2 ژاکت کابل: ... Read More
2019-07-16 17:45:55
چین شکاف فیبر نوری تیوب لوله لوله 1/8 1/4 1/4 1/2 0.9 mm با اتصال SCC / UPC APC کارخانه

شکاف فیبر نوری تیوب لوله لوله 1/8 1/4 1/4 1/2 0.9 mm با اتصال SCC / UPC APC

شکاف فیبر نوری نوع لوله فولادی 1/8 1/4 1/2 0.9 mm با اتصال SCC / UPC APC plc splitter جزئیات سریع: نام: شکاف PLC نوع: 1 × 2 ، 1 × 4 ، 1 × 8 ، 1 × 16 ، 1 × 32 ، 1 1 64 حالت: Singlemode نوع فیبر: G652D، G657A1، ... Read More
2019-07-16 17:45:55
چین اسپلیت صوتی نوری نوع لوله فولادی 1x8 1x2 0.9mm با اتصال SCC / UPC APC کارخانه

اسپلیت صوتی نوری نوع لوله فولادی 1x8 1x2 0.9mm با اتصال SCC / UPC APC

لوله شکافی 1x8 1x2 0.9 mm نوع شکاف صوتی نوری با اتصال SC / UPC APC plc splitter جزئیات سریع: نام: شکاف PLC نوع: 1 × 2 ، 1 × 4 ، 1 × 8 ، 1 × 16 ، 1 × 32 ، 1 1 64 حالت: Singlemode نوع فیبر: G652D، G657A1، G657A2 ... Read More
2019-07-10 17:47:53
چین FBT 1X2 2x2 تقسیم فیبر نوری 1310 / 1550nm 0.9mm نوع لوله فولادی برای سیستم FTTX کارخانه

FBT 1X2 2x2 تقسیم فیبر نوری 1310 / 1550nm 0.9mm نوع لوله فولادی برای سیستم FTTX

نسبت اتصال فیبر FBT 1X2 2x2 Splitter نسبت تقسیم: 50/50 50 95/5 ، 1310 / 1550nm ، 0.9 mm نوع لوله فولادی جزئیات سریع تقسیم : نام: شکاف PLC نوع: 1 × 2 ، 2x2 حالت: Singlemode نوع فیبر: G652D، G657A1، G657A2 ژاکت ک... Read More
2019-07-10 10:15:36
چین شکاف صوتی نوری نوع لوله 1 9 4 0. 0.9 میلی متر با اتصال دهنده SC / UPC APC کارخانه

شکاف صوتی نوری نوع لوله 1 9 4 0. 0.9 میلی متر با اتصال دهنده SC / UPC APC

شکاف فیبر نوری PLC شکاف 1x4 با قطر 0.9 میلی متر با اتصال دهنده SC / UPC APC plc splitter جزئیات سریع: نام: شکاف PLC نوع: 1 × 2 ، 1 × 4 ، 1 × 8 ، 1 × 16 ، 1 × 32 ، 1 1 64 حالت: Singlemode نوع فیبر: G652D، G657A1... Read More
2019-06-12 16:09:18
چین ABS Type PLC فیبر نوری تقسیم Singlemode 1X2 FTTX سیستم برنامه کارخانه

ABS Type PLC فیبر نوری تقسیم Singlemode 1X2 FTTX سیستم برنامه

فیبر نوری PLC شکاف ABS نوع PLC شکاف Singlemode 1X2 با اتصال SC APC plc splitter جزئیات سریع: نام: شکاف PLC نوع: 1 × 2 ، 1 × 4 ، 1 × 8 ، 1 × 16 ، 1 × 32 ، 1 1 64 حالت: Singlemode نوع فیبر: G652D، G657A1، G657A2 ... Read More
2019-06-12 16:09:18
چین تقسیم کننده کابل نوری نوع لوله فولادی 1x2 بدون طول سفارشی کننده اتصال دهنده کارخانه

تقسیم کننده کابل نوری نوع لوله فولادی 1x2 بدون طول سفارشی کننده اتصال دهنده

لوله فولادی 1x2 شکاف فیبر نوری 0.9mm شکاف PLC بدون اتصال plc splitter جزئیات سریع: نام: شکاف PLC نوع: 1 × 2 ، 1 × 4 ، 1 × 8 ، 1 × 16 ، 1 × 32 ، 1 1 64 حالت: Singlemode نوع فیبر: G652D، G657A1، G657A2 ژاکت کابل: ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
کابل فیبر نوری

فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

جعبه توزیع فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

راه حل FTTH

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.