فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

حلقه فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
کیفیت خوب ، به موقع سرب! تأمین کننده قابل اعتماد!

—— روبن مارتین

این محصول بسیار خوب است و به خوبی با تجهیزات من رفع می شود. انتظار همکاری بعدی ما را دارد.

—— راسا زارسکه

چت IM آنلاین در حال حاضر

حلقه فیبر نوری

(10)
چین فیبر نوری PVC Loopback LC / UPC LC / APC Duplex PVC 9/125 Single حالت کارخانه

فیبر نوری PVC Loopback LC / UPC LC / APC Duplex PVC 9/125 Single حالت

حلقه فیبر نوری تک حالته LC / UPC یا LC / APC Duplex PVC 9/125 شرح ماژول حلقه فیبر به منظور فراهم کردن رسانه ای از وجه بازگشت برای سیگنال فیبر نوری طراحی شده است. به طور معمول برای برنامه های تست فیبر نوری یا تر... Read More
2018-12-18 15:53:43
چین فیبر نوری SC LC MPO Loopback اتصال پچ کابل فیبر نوری با CE کارخانه

فیبر نوری SC LC MPO Loopback اتصال پچ کابل فیبر نوری با CE

کابل فیبر نوری SC LC MPO loopback ارتباطی با CE امکانات 1. کابل حلقه برگشت برای بسیاری از برنامه های تست 2. کابل فیبر نوری Multimode ، 50/125 یا 62.5 / 125؛ حالت تک ، کابل فیبر نوری 9/125 3. اتصالات SC با فرول ... Read More
2017-11-06 15:29:46
چین حلقه فیبر نوری OM3 LC برای شبکه های CATV / شبکه های فرض کارخانه

حلقه فیبر نوری OM3 LC برای شبکه های CATV / شبکه های فرض

حلقه فیبر نوری OM3 LC برای شبکه های CATV / شبکه های فرض شرح: حلقه های فیبر نوری به گونه ای طراحی شده است که رسانه ای از وجه بازگشت برای سیگنال فیبر نوری را فراهم کند. به طور معمول از آن برای برنامه های آزمایش ف... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین حلقه فیبر نوری SM MM OM3 OM4 با اتصال MTRJ / MPO ، کورنینگ کارخانه

حلقه فیبر نوری SM MM OM3 OM4 با اتصال MTRJ / MPO ، کورنینگ

حلقه فیبر نوری SM MM OM3 OM4 با اتصال MTRJ / MPO ، کورنینگ شرح: یک کانکتور فیبر نوری یک کانکتور را به درگاه خروجی وصل می کند ، در حالی که دیگری به درگاه ورودی تجهیزات وصل می شود. جزئیات سریع: نام: MTRJ Loopback ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین پلاگین loopback فیبر نوری SM MM MPO مکانیکی با از دست دادن کم درج کارخانه

پلاگین loopback فیبر نوری SM MM MPO مکانیکی با از دست دادن کم درج

پلاگین loopback فیبر نوری SM MM MPO مکانیکی با از دست دادن کم درج شرح: یک کانکتور فیبر نوری یک کانکتور را به درگاه خروجی وصل می کند ، در حالی که دیگری به درگاه ورودی تجهیزات وصل می شود. جزئیات سریع: نام: MPO ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین فیبر Loopback SC UPC APC برای آزمایش اجزای شبکه ، به صورت سفارشی کارخانه

فیبر Loopback SC UPC APC برای آزمایش اجزای شبکه ، به صورت سفارشی

SC UPC APC Loopback Fiber برای آزمایش اجزای شبکه ، به صورت سفارشی شرح: ماژول های حلقه فیبر نوری به مهندسان تست سیستم یک روش ساده اما مؤثر برای تست قابلیت انتقال و حساسیت گیرنده تجهیزات شبکه ارائه می دهد. جزئیات ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین UPC APC MTRJ حلقه فیبر نوری برای اتصال تجهیزات کارخانه

UPC APC MTRJ حلقه فیبر نوری برای اتصال تجهیزات

UPC APC MTRJ حلقه فیبر نوری برای اتصال تجهیزات شرح: ما حلقه های فیبر نوری را کاملاً مطابق با استاندارد صنعت انجام می دهیم ، هر یک از کابل ها قبل از حمل و نقل عملکردی دارند و ما مونتاژهای اختصاصی را برای حلقه ها... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین حلقه باز نوری Singlemode MPO با فروس سرامیکی دقیق کارخانه

حلقه باز نوری Singlemode MPO با فروس سرامیکی دقیق

حلقه باز نوری Singlemode MPO با فروس سرامیکی دقیق شرح: حلقه های فیبر نوری می توانند با انواع ژاکت و قطر کابل باشند و می توانند با خاتمه و طول متفاوت باشند. جزئیات سریع: حالت: Singlemode: 9 / 125um قطر کابل: 0.9 ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین حالت تک حالت / حلقه فیبر نوری چند حالته با اتصال SC / LC کارخانه

حالت تک حالت / حلقه فیبر نوری چند حالته با اتصال SC / LC

حالت تک حالت / حلقه فیبر نوری چند حالته با اتصال SC / LC شرح: حلقه های فیبر نوری به گونه ای طراحی شده است که رسانه ای از وجه بازگشت برای سیگنال فیبر نوری را فراهم کند. به طور معمول از آن برای برنامه های آزمایش ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین حلقه برگشت فیبر نوری Singlemode SC برای اندازه گیری آزمون CAN LAN WAN کارخانه

حلقه برگشت فیبر نوری Singlemode SC برای اندازه گیری آزمون CAN LAN WAN

حلقه برگشت فیبر نوری Singlemode SC برای اندازه گیری آزمون CAN LAN WAN شرح: loopback فیبر نوری برای آزمایش ، مهندسی و مرحله سوختگی تابلوها یا سایر تجهیزات طراحی شده است. جزئیات سریع: نام: حلقه فیبر نوری SC حالت: ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Page 1 of 1
کابل فیبر نوری

فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

جعبه توزیع فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

راه حل FTTH

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.