فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

راه حل FTTH

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
کیفیت خوب ، به موقع سرب! تأمین کننده قابل اعتماد!

—— روبن مارتین

این محصول بسیار خوب است و به خوبی با تجهیزات من رفع می شود. انتظار همکاری بعدی ما را دارد.

—— راسا زارسکه

چت IM آنلاین در حال حاضر

راه حل FTTH

(12)
چین جعبه خاتمه فیبر فیبر نوری FTTH Solution 4 با آداپتورهای SC APC کارخانه

جعبه خاتمه فیبر فیبر نوری FTTH Solution 4 با آداپتورهای SC APC

جعبه خاتمه فیبر نوری FTTH 4Port با آداپتورهای SC APC شرح: جعبه توزیع اسپلیت فیبر نوری از پلاستیک با ضربه بالا ساخته شده است. این رابط کاربری استاندارد صنعتی دارد. امکانات: این جعبه می تواند برای برنامه های دیوا... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC کارخانه

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC جزئیات سریع: نوع: کابل رها شده با اتصال سریع حالت: حالت منفرد ، چند حالته فیبر: G657A1 ، G657A2 چهره انتهایی: رایانه ، UPC ، APC هسته کابل: سیمپلکس قطر کاب... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین Duplex Multimode FTTH Solution با سیم کابل پچ 2 قطره ای کارخانه

Duplex Multimode FTTH Solution با سیم کابل پچ 2 قطره ای

Duplex Multimode FTTH Solution با سیم کابل پچ 2 قطره ای جزئیات سریع: نوع: کابل پچ کابل را رها کنید حالت: حالت منفرد ، چند حالته فیبر: G652D، G657A1، G657A2، G657A3 چهره انتهایی: رایانه ، UPC ، APC هسته کابل: سی... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین راه حل FTTH پلاستیکی داخلی / خارجی با جعبه ترمینال فیبر 24port کارخانه

راه حل FTTH پلاستیکی داخلی / خارجی با جعبه ترمینال فیبر 24port

راه حل FTTH پلاستیکی داخلی / خارجی با جعبه ترمینال فیبر 24port جزئیات سریع: نام: جعبه توزیع فیبر تا 24 FTTH قطره دیوار و قطب قابل نصب است می توانید شکاف 1x8 1X16 PLC را در خود جای دهید داخلی و خارجی ، ضد آب جنس... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC کارخانه

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC with Adcters LC جزئیات سریع: نام: جعبه ترمینال مشتری FTTH حداکثر ظرفیت: 4 فیبر طراحی خود کلیپ ، کارایی آسان 4 پورت برای LC ، SC ، ST ، FC قابل نصب 1 * 2 و 1 * 4 PLC است ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین جعبه ترمینال مشتری 4port FTTH با دیافراگم SC با آداپتورهای SC کارخانه

جعبه ترمینال مشتری 4port FTTH با دیافراگم SC با آداپتورهای SC

جعبه ترمینال مشتری 4port FTTH با دیافراگم SC با آداپتورهای SC جزئیات سریع: نام: جعبه ترمینال مشتری FTTH قابل نصب 1 * 2 و 1 * 4 PLC است داخلی و خارجی ، ضد آب جنس: پلاستیک با ضربه بالا 4 پورت برای LC ، SC ، ST ، ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop کارخانه

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop جزئیات سریع: کابل FTTH خود پشتیبانی می کند هسته فیبر: 2-12 درجه نوع داخلی و خارجی رنگ سفید و رنگ سیاه ژاکت LSZH با FRP و سیم فولادی امکانات: فیبر حساسیت ک... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا کارخانه

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

محلول FTTH قابل نصب به دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا جزئیات سریع: نام: جعبه توزیع FTTH می توانید شکاف 1x8 PLC را در خود جای دهید جنس: پلاستیک با ضربه بالا حداکثر 8 قطره FTTH دیوار و قطب قا... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین کابل فیبر Patch داخلی FTTH / FTTX PVC LSZH با کابل قطره ای کارخانه

کابل فیبر Patch داخلی FTTH / FTTX PVC LSZH با کابل قطره ای

کابل فیبر Patch داخلی FTTH / FTTX PVC LSZH با کابل قطره ای جزئیات سریع: نام: کابل افت داخلی رنگ سفید و رنگ سیاه ژاکت LSZH داخلی و خارجی هسته فیبر: 2-12 درجه با FRP و فولاد امکانات: گزینه کابل PVC و LSZH رنگ سفی... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین کابل فیبر FTTH در فضای باز 12cores LSZH با فیبر G657A ، مشکی کارخانه

کابل فیبر FTTH در فضای باز 12cores LSZH با فیبر G657A ، مشکی

کابل فیبر FTTH در فضای باز 12cores LSZH با فیبر G657A ، مشکی جزئیات سریع: نام: محصولات راه حل FTTH هسته فیبر: 2-12 درجه با FRP و فولاد رنگ سفید و رنگ سیاه ژاکت LSZH داخلی و خارجی امکانات: گزینه کابل PVC و LSZH ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Page 1 of 2|< 1 2 >|
کابل فیبر نوری

فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

جعبه توزیع فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

راه حل FTTH

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.