فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

پانل پچ MPO

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
کیفیت خوب ، به موقع سرب! تأمین کننده قابل اعتماد!

—— روبن مارتین

این محصول بسیار خوب است و به خوبی با تجهیزات من رفع می شود. انتظار همکاری بعدی ما را دارد.

—— راسا زارسکه

چت IM آنلاین در حال حاضر

پانل پچ MPO

(19)
چین فیبر نوری دو منظوره MPO Patch Panel MPO به اتصالات LC 12 پورت کارخانه

فیبر نوری دو منظوره MPO Patch Panel MPO به اتصالات LC 12 پورت

MPO سفارشی شده به اتصالات LC Duplex Fiber Optic Patch Panel 12 Port توضیحات محصول: کاست MPO / MTP با الیاف 12/24 مجهز شده و دارای آداپتورهای LC / SC در قسمت جلویی و MTP / MPO در قسمت عقب است. MPO / MTP کاست ها ... Read More
2018-12-21 10:52:12
چین 24 پانل فیبر نوری 24 پورت ODF قاب توزیع 19 اینچ فیبر نوری کارخانه

24 پانل فیبر نوری 24 پورت ODF قاب توزیع 19 اینچ فیبر نوری

قاب فیبر نوری 24 پورت ODF 19 قاب توزیع فیبر نوری a: خصوصیات shell. پوسته ماده ای با شدت بالا و عایق بندی شده است ، بنابراین عملکرد مکانیکی عالی دارد هسته و پوسته استوانه عایق بندی شده و دارای سرب زمینی بودند من... Read More
2018-12-18 16:57:08
چین 32 Core SC Adapter Fiber Fiber Optical MPO Patch Panel برای ارتباطات کارخانه

32 Core SC Adapter Fiber Fiber Optical MPO Patch Panel برای ارتباطات

پنل پچ آداپتور فیبر نوری 32 هسته ای SC برای ارتباطات از راه دور ویژگی یک طراحی سینی کشویی راه حل های FTTX FTTH آسان برای نصب و بهره برداری ساختار استاندارد 19 ' ویژگی دو برای نصب آداپتورهای FC / SC / ST / LC در ... Read More
2017-11-06 15:30:27
چین کانکتورهای LC Duplex 12 Port Panel Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte کارخانه

کانکتورهای LC Duplex 12 Port Panel Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte

پنل پچ فیبر نوری 12 پورت فیبر فیبر نوری برای Mpo Casstte LC اتصالات LC جزئیات سریع: نام: کاست MPO ظرفیت: 12 LC ، 24LC ، 12SC جنس: فولاد نورد سرد ساختار: پورت 12LC درگاه آداپتور Availabe: LC، SC انطباق با RoHS ، ... Read More
2017-03-16 09:47:09
چین پنل Patch نصب شده FTTX 19 'MPO با 12Pcs MPO - LC کاست کارخانه

پنل Patch نصب شده FTTX 19 'MPO با 12Pcs MPO - LC کاست

پنل Patch نصب شده FTTX 19 'MPO با 12Pcs MPO - LC کاست جزئیات سریع: نام: 4U MPO Patch Panel ضخامت مواد: 1.2 میلی متر ظرفیت: کاست MPO 12 قطعه جنس: فولاد نورد سرد ساختار: 4U ، 19 'Rack نصب شده است درگاه آداپتور ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین 19inch Rack Mounted MPO Patch Panel، 3pcs MPO Casstte Module کارخانه

19inch Rack Mounted MPO Patch Panel، 3pcs MPO Casstte Module

19inch Rack Mounted MPO Patch Panel، 3pcs MPO Casstte Module جزئیات سریع: نام: MPO Patch Panel با کاست MPP 3pcs جنس: فولاد نورد سرد ساختار: 1U ، 19 'Rack نصب شده است درگاه آداپتور Availabe: LC، SC ضخامت مواد: 1... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین سیستم کابل کابل 4U LC MPO Patch Panel با اتصالات SC Simplex کارخانه

سیستم کابل کابل 4U LC MPO Patch Panel با اتصالات SC Simplex

سیستم کابل کابل 4U LC MPO Patch Panel با اتصالات SC Simplex جزئیات سریع: نام: پنل وصله فیبر نوری 4U MPO ظرفیت: کاست MPO 12 قطعه ساختار: 3U ، 19 'Rack نصب شده است درگاه آداپتور Availabe: LC، SC جنس: فولاد نورد س... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین پانل پچ MPO نصب شده ، صفحه پانل فیبر نوری 1U با فولاد نورد سرد کارخانه

پانل پچ MPO نصب شده ، صفحه پانل فیبر نوری 1U با فولاد نورد سرد

پانل پچ MPO نصب شده ، صفحه پانل فیبر نوری 1U با فولاد نورد سرد جزئیات سریع: نام: 1U MPO Patch Panel جنس: فولاد نورد سرد ساختار: 1U ، 19 'Rack نصب شده است درگاه آداپتور Availabe: LC، SC ضخامت مواد: 1.2 میلی متر ... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین 12 SC اتصالات ضد تکان دهنده MPO Patch Panel برای سیستم کابل کابل کارخانه

12 SC اتصالات ضد تکان دهنده MPO Patch Panel برای سیستم کابل کابل

12 SC اتصالات ضد تکان دهنده MPO Patch Panel برای سیستم کابل کابل جزئیات سریع: نام: کاست MPO ظرفیت: 12 کانکتور SC جنس: فولاد نورد سرد ساختار: پورت 1MPO درگاه آداپتور Availabe: SC ، MPO انطباق با RoHS ، SGS ISO ش... Read More
2017-01-16 13:50:45
چین فیبر نوری دور تا دور 12 هسته ای Simplex Flat، MPO - SC بلوز فیبر نوری کارخانه

فیبر نوری دور تا دور 12 هسته ای Simplex Flat، MPO - SC بلوز فیبر نوری

فیبر نوری دور تا دور 12 هسته ای Simplex Flat، MPO - SC بلوز فیبر نوری جزئیات سریع: نام: جهنده فیبر نوری MPO-SC هسته کابل: 12core نوع کابل: 12 فیبر منفرد ، تخت ، گرد چهره انتهایی: رایانه ، UPC ، APC حالت: OS1 ، ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Page 1 of 2|< 1 2 >|
کابل فیبر نوری

فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

جعبه توزیع فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

راه حل FTTH

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.