فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

شبکه پچ بند

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
کیفیت خوب ، به موقع سرب! تأمین کننده قابل اعتماد!

—— روبن مارتین

این محصول بسیار خوب است و به خوبی با تجهیزات من رفع می شود. انتظار همکاری بعدی ما را دارد.

—— راسا زارسکه

چت IM آنلاین در حال حاضر

شبکه پچ بند

(11)
چین ST-FC Singlemode / Multimode نورد فیبر نوری Simplex / Duxplex OTDR گواهی کارخانه

ST-FC Singlemode / Multimode نورد فیبر نوری Simplex / Duxplex OTDR گواهی

ST-FC Singlemode / Multimode نورد فیبر نوری Simplex / Duxplex OTDR گواهی شرکت ما ما بندهای مختلف وصله ای را ارائه می دهیم ، لطفاً مراحل را دنبال کنید مرحله 1 نام بند ناف ، Pigtail ، کابل مرحله 2 اتصال: FC، SC، ... Read More
2018-12-18 17:10:06
چین بند ناف اتصال فیبر نوری LC -LC ، نارنجی زرد آکوا صورتی کارخانه

بند ناف اتصال فیبر نوری LC -LC ، نارنجی زرد آکوا صورتی

بند ناف اتصال فیبر نوری LC -LC ، نارنجی زرد آکوا صورتی این کابل پچ MultiMode از کابل پچ فیبر نوری 50/125 میکرومتر با اتصالات LC دوگانه در یک انتهای و اتصالات دوگانه SC از طرف دیگر استفاده می کند. اتصالات LC یکی ... Read More
2018-12-18 17:10:05
چین SC APC - SC APC بند ناف شبکه فیبر نوری ، سیاه و سفید نارنجی کارخانه

SC APC - SC APC بند ناف شبکه فیبر نوری ، سیاه و سفید نارنجی

SC APC - بند ناف فیبر نوری داخلی AP APC با ضمانت 3 ساله ما مجموعه های کابل فیبر نوری تک حالته SC (APC) -SC (APC) را ارائه می دهیم که دارای عملکرد خوب و تحویل سریع هستند. این کابل ها می توانند با انواع مختلفی از ... Read More
2018-12-18 17:10:04
چین کابل برهنه FTP RJ45 CAT6 اترنت شبکه اتصال شبکه Patch برای سیستم CATV کارخانه

کابل برهنه FTP RJ45 CAT6 اترنت شبکه اتصال شبکه Patch برای سیستم CATV

کابل برهنه FTP RJ45 CAT6 اترنت LAN شبکه پچ کابل برای سیستم CATV جزئیات سریع: کابل کابل پچ شبکه RJ45 8p8c شبکه اترنت LAN UTP / FTP / SFTP cat5e cat6 cat6a cat7 هادی CU ، CCA ، CCS آزمایش فلوک ، ISO ویژگی: ژاکت ص... Read More
2018-12-18 17:10:04
چین کابل شبکه برهنه جامد UTP Cat6 LAN برای هادی رشته کارخانه

کابل شبکه برهنه جامد UTP Cat6 LAN برای هادی رشته

کابل شبکه برهنه جامد UTP Cat6 LAN برای هادی رشته جزئیات سریع: جفت های پیچیده شده توسط 2 سیم عایق نوار بسته بندی پلی استر ، ژاکت PE ژاکت: PVC و LSZH ATM 155 250 / 550MHz ، 100Mbps TPDDI ، اترنت سریع نصب شده برای ... Read More
2018-12-18 17:10:03
چین کابل انتقال شبکه صوتی Cat5 FTP Network Patch با کابل شبکه 4paire LAN کارخانه

کابل انتقال شبکه صوتی Cat5 FTP Network Patch با کابل شبکه 4paire LAN

کابل انتقال شبکه صوتی Cat5 FTP Network Patch با کابل شبکه 4paire LAN جزئیات سریع: تست: 100٪ آزمون پیوستگی و AQL 15٪ میرایی ، بعدی ، از دست دادن بازده ، امپدانس (UTP) از 23 AWG ، مس (7 0. 0.32) مس برهنه ، چهار ج... Read More
2018-12-18 17:10:03
چین کابل پچ شبکه Cat6 LAN Ripcord برای شبکه اترنت کارخانه

کابل پچ شبکه Cat6 LAN Ripcord برای شبکه اترنت

کابل پچ شبکه Cat6 LAN Ripcord برای شبکه اترنت جزئیات سریع: مشخصات: 4P درجه دما: 60 درجه سانتی گراد یا 75 درجه سانتی گراد عایق: HD-PE امپدانس: 100 ± 15٪ Ω در 1 ~ 100MHz جفت پیچ خورده محافظت نشده: رسانا: مس 26AWG ... Read More
2018-12-18 17:10:03
چین بند ناف R545 نر Snagless Booted cat5e برای شبکه اترنت کارخانه

بند ناف R545 نر Snagless Booted cat5e برای شبکه اترنت

بند ناف R545 نر Snagless Booted cat5e برای شبکه اترنت جزئیات سریع: مشخصات: 4P ژاکت: PVC یا LSZH جفت پیچ خورده محافظت نشده: رسانا: مس 26AWG یا 24AWG مس یا محکم جامد استاندارد مرجع: YD / T1019-2001 ، ISO / ... Read More
2018-12-18 17:10:03
چین انتقال داده CAT6E RJ45 UTP شبکه پچ کابل با مس 23AWG جامد مس کارخانه

انتقال داده CAT6E RJ45 UTP شبکه پچ کابل با مس 23AWG جامد مس

انتقال داده CAT6E RJ45 UTP شبکه پچ کابل با مس 23AWG جامد مس جزئیات سریع: مشخصات: 4P درجه دما: 60 درجه سانتی گراد یا 75 درجه سانتی گراد عایق: HD-PE طناب Unrip: اختیاری ژاکت: PVC یا LSNH امپدانس: 100 ± 15٪ Ω در 1 ... Read More
2018-12-18 17:10:02
چین کابل شبکه 4P Cat 5e UTP Network Patch با کابل شبکه 4pair 26AWG کارخانه

کابل شبکه 4P Cat 5e UTP Network Patch با کابل شبکه 4pair 26AWG

کابل شبکه PP 4P Cat 5e UTP با کابل شبکه 4pair 26AWG جزئیات سریع: مشخصات: 4P درجه دما: 60 درجه سانتی گراد یا 75 درجه سانتی گراد عایق: HD-PE طناب Unrip: اختیاری ژاکت: PVC یا LSNH امپدانس: 100 ± 15٪ Ω در 1 ~ ... Read More
2018-12-18 17:10:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|
کابل فیبر نوری

فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

جعبه توزیع فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

راه حل FTTH

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.