فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری Pigtail

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
کیفیت خوب ، به موقع سرب! تأمین کننده قابل اعتماد!

—— روبن مارتین

این محصول بسیار خوب است و به خوبی با تجهیزات من رفع می شود. انتظار همکاری بعدی ما را دارد.

—— راسا زارسکه

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری Pigtail

(66)
چین 0.9mm SM G652D G657A SC / APC SC / UPC فیبر نوری Pigtail PVC / LSZH 1M / 1.5M / 3M کارخانه

0.9mm SM G652D G657A SC / APC SC / UPC فیبر نوری Pigtail PVC / LSZH 1M / 1.5M / 3M

0.9mm SM G652D G657A SC / APC SC / UPC فیبر نوری Pigtail PVC / LSZH 1M / 1.5M / 3M جزئیات سریع: ژاکت کابل: PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR رنگ کابل: زرد ، نارنجی ، آکوا ، سفید ، قرمز ، سبز ، 12 عیار از دست دادن درج: ... Read More
2019-09-23 13:52:47
چین FC / APC UPC-FC / APC UPC فیبر نوری Pigtail حالت تک حالت OTDR زرد رنگ Pigatil 3.0mm LSZH کارخانه

FC / APC UPC-FC / APC UPC فیبر نوری Pigtail حالت تک حالت OTDR زرد رنگ Pigatil 3.0mm LSZH

FC / APC UPC-FC / APC UPC بند ناف فیبر نوری Singlemode Yellow OTDR Pigatil 3.0mm LSZH TTI ما رنگهای فیبر نوری FC را با قیمت های بسیار رقابتی عرضه می کنیم. ما 3 نسخه فیبر اولیه از جمله حالت منفرد 9 / 125um ، انو... Read More
2019-07-25 16:04:21
چین Singlemode 9/125 Pigtails Patch Cords LC APC اتصال 3 سال ضمانت کارخانه

Singlemode 9/125 Pigtails Patch Cords LC APC اتصال 3 سال ضمانت

Singlemode 9/125 فیبر نوری Pigtail چند هسته ای LC APC اتصال فیبر نوری Pigtail یک شرح 1: در کلیه انواع اتصال دهنده موجود است ، مجموعه های رنگ آمیزی فیبر نوری Century در آرایه های 6 و 12 فیبر موجود است که دارای ک... Read More
2019-07-25 16:00:26
چین چند اتصال هسته ای LC APC اتصال دهنده فیبر چند حالته برای شبکه ارتباطی کارخانه

چند اتصال هسته ای LC APC اتصال دهنده فیبر چند حالته برای شبکه ارتباطی

فیبر نوری در فضای باز Pigtail LC APC اتصالات فیبر نوری چند هسته ای فیبر نوری 1) ویژگی a: از دست دادن کم درج و از دست دادن بازده بالا ب: استقامت مکانیکی عالی ج: اعتبار و ثبات بالا د: خوب در تکرارپذیری و تبادل پذ... Read More
2019-07-25 15:58:55
چین MPO / APC - LC / UPC 12 کابل فیبر نوری Pigtail Ruggedized کابل گرد کارخانه

MPO / APC - LC / UPC 12 کابل فیبر نوری Pigtail Ruggedized کابل گرد

MPO / APC - LC / APC Singlemode 12 هسته کابل فیبر نوری امکانات: بستن فشار مونتاژ آسان ، به هیچ ابزار چرمی لازم نیست تراز دستی با پین راهنمای دقیق طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضعف استاندارد و SM و MM کابل ... Read More
2019-07-18 14:58:04
چین فیبر نوری Singlemode کد 12 هسته Simplex ST استقامت مکانیکی عالی کارخانه

فیبر نوری Singlemode کد 12 هسته Simplex ST استقامت مکانیکی عالی

رنگارنگ فیبر نوری Singlemode 12 هسته Simplex ST استقامت مکانیکی عالی توضیحات رنگدانه فیبر نوری : فیبر Pigtails یک فیبر نوری کوتاه است که به طور دائم به یک منبع ، ردیاب یا سایر دستگاه فیبر نوری در یک طرف متصل شد... Read More
2019-07-16 17:58:23
چین ضریب فیبر نوری Pigtail Simplex Multi - Fibers ST از دست دادن ضعیف درج کم کارخانه

ضریب فیبر نوری Pigtail Simplex Multi - Fibers ST از دست دادن ضعیف درج کم

فیبر نوری Singlemode Pigtail Simplex ST استقامت مکانیکی عالی توضیحات رنگدانه فیبر نوری : فیبر Pigtails یک فیبر نوری کوتاه است که به طور دائم به یک منبع ، ردیاب یا سایر دستگاه فیبر نوری در یک طرف متصل شده و یک ا... Read More
2019-07-16 17:58:22
چین کابل فیبر نوری Simplex Pigtail ، LC پایداری بالا در برابر فیبر چند حالته فیبر کارخانه

کابل فیبر نوری Simplex Pigtail ، LC پایداری بالا در برابر فیبر چند حالته فیبر

کارخانه چین برای فیبر نوری فیبر نوری LL چند لایه فیبر نوری Simplex Pigtail توضیحات رنگدانه فیبر : فیبر Pigtails یک فیبر نوری کوتاه است که به طور دائم به یک منبع ، ردیاب یا سایر دستگاه فیبر نوری در یک طرف متصل ش... Read More
2019-07-16 17:58:22
چین فیبر نوری Pigtail Simplex LC SC FC ST استقامت مکانیکی عالی کارخانه

فیبر نوری Pigtail Simplex LC SC FC ST استقامت مکانیکی عالی

فیبر نوری Simplex Pigtail LC SC FC ST رنگدانه فیبر چند حالته شرح: فیبر Pigtails یک فیبر نوری کوتاه است که به طور دائم به یک منبع ، ردیاب یا سایر دستگاه فیبر نوری در یک طرف متصل شده و یک اتصال دهنده نوری در دیگر... Read More
2019-07-16 17:58:22
چین فیوز نوری Singlemode Jumper Pigtail Simplex LC SC FC ST اتصال برای زوج ها کارخانه

فیوز نوری Singlemode Jumper Pigtail Simplex LC SC FC ST اتصال برای زوج ها

فیبر نوری Simplex Pigtail LC SC FC ST تک رنگ کد نویز مخصوص زوج ها ما SC / APC Single mode 6 Pack Pigtails فیبر نوری چند رنگی را با کیفیت رقابتی قیمت عرضه می کنیم. کیفیت عرضه SC / APC حالت تک رنگ Pigtails فیبر ن... Read More
2019-07-16 17:58:21
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
کابل فیبر نوری

فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

جعبه توزیع فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

راه حل FTTH

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.