فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

آداپتور فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
کیفیت خوب ، به موقع سرب! تأمین کننده قابل اعتماد!

—— روبن مارتین

این محصول بسیار خوب است و به خوبی با تجهیزات من رفع می شود. انتظار همکاری بعدی ما را دارد.

—— راسا زارسکه

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری

(66)
چین آداپتور کابل نوری دیجیتال Singlemode / Multimode LC / SC / ST / FC 3 سال ضمانت کارخانه

آداپتور کابل نوری دیجیتال Singlemode / Multimode LC / SC / ST / FC 3 سال ضمانت

آداپتور فیبر نوری استاندارد LC / SC / ST / FC Singlemode یا آداپتور چند حالته فیبر یک ویژگی 1) مقدار از دست دادن درج کم 2) آستین با دقت بالا 3) توانایی مکانیکی عالی 4) قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا ب: برن... Read More
2019-07-25 11:52:51
چین آداپتور کابل فیبر نوری ترکیبی ، آداپتور فیبر نوری هیبریدی ، ST-FC / LC-FC FC به آداپتور فیبر نوری زن به مرد کارخانه

آداپتور کابل فیبر نوری ترکیبی ، آداپتور فیبر نوری هیبریدی ، ST-FC / LC-FC FC به آداپتور فیبر نوری زن به مرد

آداپتور فیبر نوری هیبریدی ماده به مرد ST-FC / LC-FC / FC-SC / Adapter 1. برنامه های کاربردی: 1. ارتباط از راه دور 2. CATV 3. LAN و WAN 4. شبکه 5. باند پهن 6. FTTP 2. ویژگی ها : قطع پنل ساده و دوبلکس کلیپ پنل بر... Read More
2019-07-25 11:52:00
چین آداپتور فیبر نوری پلاستیک Singlemode LC / UPC به LC / UPC Duplex از دست دادن کم درج کارخانه

آداپتور فیبر نوری پلاستیک Singlemode LC / UPC به LC / UPC Duplex از دست دادن کم درج

آداپتور فیبر نوری پلاستیکی LC / UPC به LC / UPC Duplex Singlemode با شاتر جزئیات سریع نوع: SC / UPC حالت: Singlemode هسته فیبر: Simplex ، Duplex ساختار: با فلنج ، بدون فلنج آستین: آستین سرامیکی مسکن: مسکن پلاست... Read More
2019-03-26 11:18:48
چین Sc / Apc LC فیبر نوری آداپتور Fc Coupler برنامه شبکه محلی کارخانه

Sc / Apc LC فیبر نوری آداپتور Fc Coupler برنامه شبکه محلی

نمونه رایگان اتصال فیبر نوری ، اتصال دهنده آداپتور fc ، آداپتور LC sc / apc جزئیات سریع نوع: SC / UPC حالت: Singlemode هسته فیبر: Simplex ، Duplex ساختار: با فلنج ، بدون فلنج آستین: آستین سرامیکی مسکن: مسکن پلا... Read More
2019-03-26 10:38:53
چین فیبر نوری لوازم جانبی فوتس به آداپتور اترنت بدون فلنج SC شاتر کارخانه

فیبر نوری لوازم جانبی فوتس به آداپتور اترنت بدون فلنج SC شاتر

لوازم جانبی فیست فیبر نوری بدون آداپتور شاتر فلنج SC جزئیات سریع نوع: SC / UPC حالت: Singlemode هسته فیبر: Simplex ، Duplex ساختار: با فلنج ، بدون فلنج آستین: آستین سرامیکی مسکن: مسکن پلاستیکی شرح: فیبر نوری آد... Read More
2019-03-26 10:38:53
چین آداپتور فیبر نوری استاندارد اتصالات ODM / OEM سفارشی LC / SC / ST / FC طراحی جمع و جور کارخانه

آداپتور فیبر نوری استاندارد اتصالات ODM / OEM سفارشی LC / SC / ST / FC طراحی جمع و جور

آداپتور فیبر نوری استاندارد اتصالات ODM / OEM سفارشی LC / SC / ST / FC توضیحات محصول: آداپتور فیبر نوری ، Simplex ، برای ODF و pigtail با اتصال فیبر نوری LC ، قبول سفارش کوچک ، بدون MOQ ، شرایط پرداخت خوب آداپت... Read More
2018-12-18 16:24:37
چین آداپتور کابل صوتی نوری فیبر نوری Single-single Coupler SC Duplex Coupler برای شبکه محلی کارخانه

آداپتور کابل صوتی نوری فیبر نوری Single-single Coupler SC Duplex Coupler برای شبکه محلی

آداپتور فیبر نوری آبی Singlemode SC Duplex FIber Optic Coupler مورد استفاده در شبکه محلی a: ویژگی ها: 1: از دست دادن درج: کمتر از 0.2dB 2: ضرر بازگشت: 45dB / PC ، 55dB / UPC ، 65dB / APC 3: خستگی: 200-600g 4: ت... Read More
2018-12-18 16:24:37
چین اتصالات فیبر نوری SC چند حالته آداپتورهای Aqua Color با گوش Duplex OM3 کارخانه

اتصالات فیبر نوری SC چند حالته آداپتورهای Aqua Color با گوش Duplex OM3

آداپتور فیبر نوری Multimode SC با آداپتور گوش Duplex OM3 Aqua 1: ویژگی الف) مقدار از دست دادن درج طولانی ب) آستین با دقت بالا ج) قابلیت مکانیکی عالی د) قابلیت پایدار و قابلیت مقاومت بالا 2: برنامه الف) تجهیزات ... Read More
2018-12-18 16:24:37
چین آداپتور فیبر نوری FTTH سازگار با فیبر نوری SC / APC سیمپلکس RoHS کارخانه

آداپتور فیبر نوری FTTH سازگار با فیبر نوری SC / APC سیمپلکس RoHS

فیبر نوری FTTH SC / APC Adapter Adapter Simplex Fiber Flange Flange Coupler مشخصات فنی: آداپتور نوری 1.Fiber عملکرد رابط 2.High 3.RoHS سازگار است 4.IL 55dB 5.OEM / ODM امکانات : * نوع: FC ، SC ، ST ، LC ، MU ، ... Read More
2018-12-18 16:24:37
چین آستین سرامیکی آداپتور کابل نوری استاندارد LC استاندارد با ضرر بالا برای ODF / Pigtail کارخانه

آستین سرامیکی آداپتور کابل نوری استاندارد LC استاندارد با ضرر بالا برای ODF / Pigtail

آداپتور فیبر نوری استاندارد با ضرر بالا بازگشت LC / UPC شرح: آداپتور LC برای پیوند کابلهای فیچر پچ یا اتصالات فیبر نوری استفاده می شود. آنها در عملکرد قابل اعتماد هستند. آداپتورهای نوری بطور گسترده در قاب توزیع ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
کابل فیبر نوری

فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

جعبه توزیع فیبر نوری

جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

راه حل FTTH

شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.