فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتشکاف فیبر نوری

اتصال دهنده SC اتصال سیم بندر نوری Singlemode PLC برای توزیع سیگنال نوری

اتصال دهنده SC اتصال سیم بندر نوری Singlemode PLC برای توزیع سیگنال نوری

    • SC Connector Singlemode Optical Cord Splitter PLC For Optical Signal Distribution
    • SC Connector Singlemode Optical Cord Splitter PLC For Optical Signal Distribution
  • SC Connector Singlemode Optical Cord Splitter PLC For Optical Signal Distribution

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین
    نام تجاری: TTI
    گواهی: ROHS, SGS
    شماره مدل: S-1

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
    جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در هر کارتن
    زمان تحویل: 1 قطعه در هر کارتن
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، شهرک ماهانه
    قابلیت ارائه: 70000 قطعه / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    تولید - محصول: شکاف فیبر نوری PLC طول موج عامل: 1260-1650
    برگشت ضرر: 55/50 هدایت: 55
    کاربرد: سیستم FTTX ویژگی: مکانیکی عالی

    تقسیم کننده اتصال دهنده کابل نوری Singlemode SC Connector برای توزیع سیگنال نوری

    جزئیات سریع:

    1. نام: شکاف PLC
    2. نوع: 1 × 2 ، 1 × 4 ، 1 × 8 ، 1 × 16 ، 1 × 32 ، 1 1 64
    3. حالت: Singlemode
    4. نوع فیبر: G652D، G657A1، G657A2
    5. ژاکت کابل: PVC ، LSZH ، OFNR ، OFNP
    6. طول کابل: 1M ، 1.5m… سفارشی

    شرح:

    اسپلیتر PLC مبتنی بر فناوری Planar Waveguide است.
    ما می توانیم سری کامل از محصولات شکاف 1xN و 2xN را تهیه کنیم که برای برنامه های خاص طراحی شده اند.

    امکانات:

    1. از دست دادن درج کم
    2. طول موج گسترده عملکرد: از 1260nm تا 1650nm
    3. پایداری عالی محیطی و مکانیکی
    4. قابلیت اطمینان بالا و پایداری
    5. PDL کم (ضرر وابسته به قطبش)
    6. طراحی فشرده


    برنامه های کاربردی:

    1. سیستم های FTTX (FTTB ، FTTH ، FTTC)
    2. شبکه نوری منفعل (PON)
    3. تلویزیون کابلی (CATV)
    4. توزیع سیگنال نوری


    مشخصات:

    جدول 1 - 1 × N PLC تقسیم

    مولفه های 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
    طول موج عامل (nm) 1260 ~ 1650
    نوع فیبر G657A یا مشتری مشخص شده است
    ضرر درج (dB) (درجه P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
    یکنواختی ضرر (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
    بازده ضرر (dB) (درجه P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    ضرر وابسته به قطبش (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
    هدایت (dB) 55 55 55 55 55 55
    ضرر وابسته به طول موج (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
    پایداری دما (85--40) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
    دمای کار (℃) -40 ~ 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
    بسته بندی لوله های فولادی یا ABS

    جدول 2 - 2 × N PLC Splitter

    مولفه های 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 32 2 2 64 2 2
    طول موج عامل (nm) 1260 ~ 1650
    نوع فیبر G657A یا مشتری مشخص شده است
    ضرر درج (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
    یکنواختی ضرر (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
    بازده ضرر (dB) (درجه P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    ضرر وابسته به قطبش (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
    هدایت (dB) 55 55 55 55 55 55
    ضرر وابسته به طول موج (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
    پایداری دما (85--40) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
    دمای کار (℃) -40 ~ 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
    بسته بندی لوله های فولادی یا ABS


    یادداشت:

    1. بدون کانکتور مشخص شده است.
    2. از دست دادن 0.15dB اضافی برای هر اتصال اضافه کنید.

    حمل دریایی:

    1. درب به درب: توسط اکسپرس (مانند DHL ، UPS ، TNT ، FedEx و غیره)
    2. فرودگاه به فرودگاه: از طریق هوا
    3. بندر به بندر: از طریق دریا (مکان ما شنژن یک بندر است.)


    خدمات ما:

    1. ما می توانیم نام شرکت شما را بر روی کابل چاپ کنیم.
    2. محصولات نصب شده استاندارد و سفارشی از مقادیر کوچک تا زیاد استقبال می کنند.
    3. انطباق با صنعت محیط زیست جهانی با استانداردهای RoHS و SGS.
    4. همه محصولات 100٪ کاملاً توسط تخصص فنی ما آزمایش شده اند.


    اطلاعات شرکت:

    1. ما اسپلیتر و دستگاههای PLC را برای تأمین نیاز بازار ایجاد و عرضه می کنیم.
    2. ما محصولات سفارشی را ارائه می دهیم ، شما می توانید هر نوع طول ، هر ترکیبی ، محصولات متناسب با نیاز خود را سفارش دهید.
    3. ما یک مجموعه کامل از سیستم کنترل کیفیت داریم و کیفیت بالای محصولات ما را تضمین می کنیم.

    1- چرا TTI FIBER را انتخاب می کنید؟
    (1) تولید کننده حرفه ای: MOQ کم ، نمونه رایگان در دسترس است.
    (2) تضمین کیفیت: با کیفیت بالا و پایدار.
    (3) راه حل های مشتری: سریع.
    (4) قیمت وین برد: در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید ، مزایای بیشتری را برای مشتریان به ارمغان بیاورید.

    2. آیا نصب ، ODM را قبول دارید؟
    بله ، ما آنها را می پذیریم.

    3. آیا می توانید آرم خود را چاپ کنید؟
    مطمئناً ، آرم شما می تواند روی جعبه ها یا محصولات چاپ شود.

    4- روش حمل چیست؟
    ما همه حمل و نقل ، مانند Delievery ، حمل و نقل اقیانوس ، حمل و نقل زمینی ، حمل و نقل فرودگاه را می پذیریم.

    5- پرداخت چیست؟
    ما همه پرداخت ها ، مانند LC ، TT ، DP ، DA ، پی پال ، Western Union ، Money Gram را می پذیریم.

    تماس:

    یوآن شی

    تلفن / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    اطلاعات تماس
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    تماس با شخص: Yuyan Xie

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    کابل فیبر نوری

    فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

    کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

    کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

    کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

    جعبه توزیع فیبر نوری

    جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

    جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

    جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

    جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

    راه حل FTTH

    شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

    راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

    کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

    محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.