فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

LC Multimode OM3 Aqua Duplex Fiber Fiber Fiber به آداپتور اترنت برای شبکه تست

LC Multimode OM3 Aqua Duplex Fiber Fiber Fiber به آداپتور اترنت برای شبکه تست

    • LC Multimode OM3 Aqua Duplex Plastic Fiber Optic To Ethernet Adapter for Test Network
    • LC Multimode OM3 Aqua Duplex Plastic Fiber Optic To Ethernet Adapter for Test Network
    • LC Multimode OM3 Aqua Duplex Plastic Fiber Optic To Ethernet Adapter for Test Network
    • LC Multimode OM3 Aqua Duplex Plastic Fiber Optic To Ethernet Adapter for Test Network
  • LC Multimode OM3 Aqua Duplex Plastic Fiber Optic To Ethernet Adapter for Test Network

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین
    نام تجاری: TTI
    گواهی: ROHS, SGS, ISO:001
    شماره مدل: AA-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: 25 قطعه / مورد
    زمان تحویل: 2-3 روز
    شرایط پرداخت: T/T
    قابلیت ارائه: 10000pcs/روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    اتصال دهنده: LC جلا دادن: کامپیوتر ، UPC ، APC
    درجه حرارت: -40 ° C ~ + 80 ° C از دست دادن درج: .20.2dB
    رنگ: آبی برگشت ضرر: d45dB

    شرح:
    اتصال فیبر نوری SC / APC Fast Field Assembly Fusion Splice دارای اتصالات آسان و چسبنده ای با پایداری عالی برای تسهیل ختم فیبر در محیط ساخت فضای سخت و ایمن به تنهایی می تواند به مونتاژ مانند قطب ، منهول دسترسی داشته باشد. علاوه بر این ، با توجه به خطای اتصال کارگر ، به دلیل امکان اتصال مجدد ، می توان نرخ نقص را به طرز چشمگیری کاهش داد .

    ویژگی:
    1. درج کم و از دست دادن بازده بالا
    2. تراز با دقت بالا
    3. پوشیدنی خوب
    4. قابلیت تعویض خوب
    5. دمای مناسب
    6. تکرار خوب

    کاربرد:
    1. CATV
    2. خاتمه فعال دستگاه
    3. شبکه های ارتباطی
    4. Metronetworks
    5. شبکه های محلی (LAN)
    6. شبکه های پردازش داده ها
    7. شبکه های گسترده (WAN)
    8. ابزار آزمایش

    مشخصات:

    مشخصات

    تایپ کنید

    SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    حالت SM ، MM
    ضرر درج SM≤0.2dB ، MM≤0.3dB
    تکرار (dB) .10.1dB
    دوام مکانیسم (500 چرخه ، دسی بل) .20.2dB
    مواد آستین > 50N
    دمای کار زیرکونیا یا برنز

    حمل دریایی:

    1. درب به درب: توسط اکسپرس (مانند DHL ، UPS ، TNT ، FedEx و غیره)
    2. فرودگاه به فرودگاه: از طریق هوا
    3. بندر به بندر: از طریق دریا (مکان ما شنژن یک بندر است.)

    اطلاعات تماس
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    تماس با شخص: vicky

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    کابل فیبر نوری

    فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

    کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

    کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

    کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

    جعبه توزیع فیبر نوری

    جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

    جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

    جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

    جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

    راه حل FTTH

    شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

    راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

    کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

    محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.