فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتبند ناف فیبر نوری

فیبر نوری FTTH Patch Cord SC / APC اتصال سریع مدت زمان طولانی برای شبکه محلی

فیبر نوری FTTH Patch Cord SC / APC اتصال سریع مدت زمان طولانی برای شبکه محلی

    • FTTH Fiber Optic Patch Cord SC/APC Fast Connector Long Duration Time For Local Area Network
    • FTTH Fiber Optic Patch Cord SC/APC Fast Connector Long Duration Time For Local Area Network
    • FTTH Fiber Optic Patch Cord SC/APC Fast Connector Long Duration Time For Local Area Network
  • FTTH Fiber Optic Patch Cord SC/APC Fast Connector Long Duration Time For Local Area Network

    جزئیات محصول:

    محل منبع: Chinaland
    نام تجاری: TTI
    گواهی: ROHS,CE
    شماره مدل: FSC-SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: کیسه PE
    زمان تحویل: 3-5 روز کاری
    شرایط پرداخت: D / A ، D / P ، T / T
    قابلیت ارائه: 10000 قطعه / قطعه در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    چهره انتهایی: UPC ، APC نوع فیبر: SM ، MM
    کابل OD: 0.9 / 2.0 / 3.0mm رنگ مسکن: آبی ، سبز ، بژ
    از دست دادن درج: <0.3dB برگشت ضرر: > 50dB

    اتصال سریع فیبر نوری FTTH با مدت زمان طولانی با کیفیت بالا

    شرح:

    اتصال سریع مجمع SC می تواند خاتمه سریع و آسان فیبرها را در این زمینه فراهم کند و گزینه های موجود است
    برای 900 میکرون و 250 میکرون. این اجازه می دهد تا نصب کننده در عرض چند دقیقه تجهیزات را خاتمه داده و ارتباط برقرار کند
    و پانل های پچ فیبر. این سیستم اتصال دهنده ، هرگونه نیاز به اجاق های اپوکسی ، چسب یا پخت گران قیمت را از بین می برد ،
    با ویژگی های کیفیت بالا نصب ، سرعت موفقیت بالا و قابلیت اطمینان بالا.

    امکانات:

    از دست دادن کم درج و از دست دادن بازده بالا

    با استفاده از فرول سرامیکی با دقت بالا

    توانایی مکانیکی عالی

    چکمه های رنگی متنوع

    قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا

    کاربرد:

    شبکه محلی

    شبکه ارتباط داده

    خاتمه فعال دستگاه

    ارتباطات فیبر نوری

    FTTH (فیبر به خانه)

    CATV و دوربین مدار بسته

    شبکه های پردازش داده ها

    تجهیزات مخابراتی

    شبکه های محلی

    مشخصات:

    مورد حالت تک حالت چندگانه
    ضرر درج <0.2dB <0.3bB
    درج کشیدن آزمون 1000 بار
    دمای کارکرد -40 ° C ~ + 85 ° C
    مشخصات فرول سرامیکی انحراف غلظت 125.5um: <1um انحراف غلظت 127um: <3um
    فیبر مناسب 9 / 125um 50 / 125um ، 62.5 / 125um
    اطلاعات سفارش:
    مورد توضیحات اتصال مورد توضیحات اتصال
    PC / UPC / APC PC / UPC / APC
    کانکتور Singlemode 9/125 ST کانکتور چند منظوره (50/125 یا 62.5 / 125) ST
    SC SC
    FC FC
    LC LC
    MU MU
    MTRJ (زن) MTRJ (زن)
    MTRJ (مرد) MTRJ (مرد)
    شام بخور
    بسته اتصال سریع FTTH:

    بسته بندی مطابق با الزامات استاندارد صادراتی بسته بندی می شود ، رضایت مشتری هدف ماست.

    چاپ برچسب: آرم مشتری یا نام تجاری None در دسترس است

    بسته بندی داخلی: 10 عدد / جعبه PE

    بسته بندی بیرونی: کارتن با کیسه بسته بندی می شود ، به خوبی از کارتن در برابر گرد و غبار و مرطوب محافظت کنید.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    تماس با شخص: vicky

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    کابل فیبر نوری

    فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

    کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

    کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

    کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

    جعبه توزیع فیبر نوری

    جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

    جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

    جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

    جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

    راه حل FTTH

    شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

    راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

    کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

    محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.