فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتبند ناف فیبر نوری

سفارشی 48-96 فیبر نوری پچ کابل OM4 MTP / MPO 3 متر با اتصال LC

سفارشی 48-96 فیبر نوری پچ کابل OM4 MTP / MPO 3 متر با اتصال LC

    • Customized 48-96 Fiber Optic Patch Cord OM4 MTP/MPO 3 Meters With LC Connector
    • Customized 48-96 Fiber Optic Patch Cord OM4 MTP/MPO 3 Meters With LC Connector
    • Customized 48-96 Fiber Optic Patch Cord OM4 MTP/MPO 3 Meters With LC Connector
  • Customized 48-96 Fiber Optic Patch Cord OM4 MTP/MPO 3 Meters With LC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: Chinaland
    نام تجاری: TTI
    گواهی: ROHS,CE
    شماره مدل: MPO-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: کیف 1PC / PE
    زمان تحویل: 5-8 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، T / T ، Western Union
    قابلیت ارائه: 2000 قطعه / قطعه در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    جلا: APC ، UPC از دست دادن درج: <0.35dB
    از دست دادن returen: MM: UPC> 35dB تعداد فیبر: 4 ~ 144 چند الیاف
    کت کابل: ABS ، LSZH

    کارخانه سفارشی 48-96 فیبر OM4 MTP / MPO با اتصال LC

    کاهش:

    از بندهای پچ MTP برای ایجاد ارتباط بین کاستهای MTP یا اتصالات به تجهیزات فعال با رابط MPO / MTP استفاده می شود. در مواردی که یک کابل پچ MTP (از طریق اتصال دهنده MTP) به طناب پچ MTP دیگر متصل شده است ، یکی از دو اتصال دهنده MTP باید نر (مجهز به پین) باشد.

    امکانات:

    1. 1.Connector A) اتصال زن MPO (بدون پین راهنما)
      2.Connector B) LC / UPC
      پیکربندی پین کردن 3.40 گیگابایت
      نوع 4.Jacket: دارای امتیاز LSZH (OFNR)
      5. رنگ جعبه: آبی (آبی)
      حالت 6.Fiber: لیزر Multimode 50 OM3 بهینه شده
      طول 7. طول: 3 متر
      8. طول طول موج: 1/2 متر (24 ~ اینچ)
      نوع 9. کابل: 3 میلی متر دور تا 2 میلی متر در سمت شکستن
      10.Fiber تعداد: 8 الیاف

    برنامه های کاربردی:

    1. شبکه های ارتباطی
    2. شبکه های کامپیوتر
    3. شبکه های CATV
    4. خاتمه FTTx
    5. اترنت گیگابیت

    MPO Technology-Polarity از قبل فوران شده است

    سه روش قطبیت نوع A ، نوع B و Type C برای تضمین تخصیص مناسب دو جهته استفاده می شود

    کابل تنه MPO مستقیماً از طریق MPO:
    آداپتورهای Key-Up to Key-Down ، کابل Patch 1 x A تا B Duplex و 1 x .A به کابل Patch Duplex.
    کابل تنه B Cross MPO:
    آداپتورهای Key-Up به Key-Up و کابل 2 x .A به A Duplex Patch .
    کابل تنه C Cross Pair MPO:
    آداپتورهای Key-Up to Key-Down و کابل 2 x .A به A Duplex Patch.
    نکات: حالت تجهیزات و نوع QSFP تأثیر قطبیت کابل تنه MPO / MTP است.
    رنگ پیش فرض اتصال دهنده تک حالته MPO سبز است.

    مشخصات:

    فیبر اتصال دهنده

    نوع اتصال فیبر MPO / MTP (بدون قلاب)
    غده صورت انتهایی UPC (MM)؛ APC (SM)
    رنگ مسکن MM (بژ) ، MM Elite (Aqua) ، SM (زرد / سبز)
    ضرر درج ، معمولی 10 0.10 دسی بل
    از دست دادن درج ، حداکثر. 35 0.35 دسی بل
    دوام (500 ماتینگ) <0.2dB


    کابل فیبر

    نوع فیبر OS2 ، OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4
    تعداد فیبر هسته های 12 ، 24 ، 48 ، 72 ، 96 ، 144 هسته
    قطر بیرونی کابل 12 عیار: 0.2 mm 4.5 میلی متر؛ 24 عیار: 0.2 mm 5.4 میلی متر
    ژاکت بیرونی رنگ OS2 (زرد) ، OM2 (نارنجی) ، OM3 (Aqua) ، OM4 (بنفش)
    مواد ژاکت بیرونی LSZH ، OFNP ، OFNR
    استحکام کششی 500N
    دمای کارکرد -20 ~ + 60 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ~ + 70 ° C


    بسته بندی:

    کیسه PE با برچسب چوب (می توانیم آرم مشتری را در برچسب اضافه کنیم.)

    اطلاعات تماس
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    تماس با شخص: vicky

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    کابل فیبر نوری

    فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

    کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

    کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

    کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

    جعبه توزیع فیبر نوری

    جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

    جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

    جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

    جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

    راه حل FTTH

    شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

    راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

    کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

    محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.