فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتبند ناف فیبر نوری

UPC SC TO ST فیبر Patch Cum Jumper Indoor Duplex OM3 0.3dB ضرر درج

UPC SC TO ST فیبر Patch Cum Jumper Indoor Duplex OM3 0.3dB ضرر درج

    • UPC SC To ST Fiber Patch Cable Jumper Indoor Duplex OM3 0.3dB Insertion Loss
    • UPC SC To ST Fiber Patch Cable Jumper Indoor Duplex OM3 0.3dB Insertion Loss
    • UPC SC To ST Fiber Patch Cable Jumper Indoor Duplex OM3 0.3dB Insertion Loss
    • UPC SC To ST Fiber Patch Cable Jumper Indoor Duplex OM3 0.3dB Insertion Loss
  • UPC SC To ST Fiber Patch Cable Jumper Indoor Duplex OM3 0.3dB Insertion Loss

    جزئیات محصول:

    محل منبع: سرزمین اصلی چین
    نام تجاری: TTI
    گواهی: RoHS, ISO9001
    شماره مدل: SC - ST

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / کیسه PE
    زمان تحویل: در 2-4 روز
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، ESCROW ، PayPal ، تسویه حساب ماهانه
    قابلیت ارائه: 5000 قطعه / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام مدل: بند ناف فیبر دوتایی SC - ST مدل: حالت خواننده ، چند حالته
    نوع فیبر: OM1 / OM2 / OM3 / OM4 اتصال دهنده: LC / FC / ST / SC
    درحال خاموش کردن: UPC / APC / PC رنگ: آبی / صورتی / بنفش ..
    از دست دادن درج: .30.3dB برگشت ضرر: d50dB

    فیبر نوری SC - ST UPC کابل نوری داخلی Duplex OM3 کابل نوری MM

    مشخصات کالا:

    بند ناف فیبر نوری (جامپر) طول فیبر نوری است که دو انتهای آن اتصال دهنده ها را برای اتصال مسیر پرتو اضافه می کند. Pigtail یک طول فیبر است که به طور دائم به یک اتصال متصل می شود. کابل های پچ Yogel با انواع کانکتور (مانند FC ، SC ، ST ، LC ، MU ، MTRJ و غیره) مونتاژ شده اند.

    انواع فیبر جلا صورت نهایی: PC ، UPC و APC. ما از تکنیک و تجهیزات پیشرفته ای استفاده می کنیم

    تولید به منظور اطمینان از کیفیت بالای تولید انبوه.

    کابل فیبر نوری چند حالته 62.5 / 125μm مناسب برای شبکه های سازمانی ، اتاق مخابراتی ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابر و هر کابل فیبر جهنده ای مورد نیاز است.
    اتصال دهنده SC-ST ژاکت OD 3.0 میلی متر
    نوع فیبر 62.5 / 125μm تعداد فیبر دوبلکس
    نوع لهستانی UPC به UPC مواد ژاکت PVC
    گم شدن درج .30.3dB قابل تعویض .20.2dB
    برگشت ضرر d50dB لرزش .20.2dB
    حداقل شعاع خم 30 میلی متر دمای ذخیره سازی -40 ~ 75 درجه سانتی گراد
    فیبر درجه G.652.D قطبیت A (Tx) به B (Rx)

    امکانات:

    مطابق با استاندارد IEC ، Telcordia GR-326-CORE

    از دست دادن کم درج و از دست دادن بازده بالا

    پرداخت PC / UPC / APC

    قطر: 0.9 ، 2.0 و 3.0 میلی متر

    بلوز فیبر از حالت یک یا چند موجود است

    سیمپلکس یا دوبلکس در دسترس است

    کابل فیبر نوری PVC یا LSZH موجود است

    قابلیت تغییر عالی و تکرارپذیری

    مقاومت کششی: 10N

    محدوده دمای کار: -40 تا 80 درجه سانتی گراد

    محدوده دمای ذخیره سازی: -40 تا 80 درجه سانتی گراد

    رنگ کابل فیبر نوری: زرد (SM) ، نارنجی (MM) و Aqua (OM3)

    برنامه های کاربردی:

    شبکه محلی (LAN)

    شبکه ارتباط داده

    شبکه انتقال نوری از راه دور

    شبکه دسترسی نوری (OAN)

    خاتمه فعال دستگاه

    انتقال داده های فیبر نوری (FODT)

    ابزار آزمایش

    CATV

    بسته بندی و حمل و نقل

    یک قطعه در هر کیسه PE با برچسب چوب (می توانیم آرم مشتری را در برچسب اضافه کنیم.)
    درب به درب: توسط اکسپرس (مانند DHL ، UPS ، TNT ، FedEx و غیره)
    فرودگاه به فرودگاه: از طریق هوا
    بندر به بندر: از طریق دریا (مکان ما شنژن یک بندر است.)

    اطلاعات تماس
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    تماس با شخص: vicky

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    کابل فیبر نوری

    فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

    کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

    کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

    کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

    جعبه توزیع فیبر نوری

    جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

    جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

    جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

    جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

    راه حل FTTH

    شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

    راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

    کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

    محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.