فناوری ارتباطات فیبر شنژن TTI. شرکت ، آموزشی ویبولیتین

TTI را انتخاب کنید ، وقت اینترنت خود را روشن کنید.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتبند ناف فیبر نوری

1M OM1 / OM2 بلوز فیبر نوری شبکه کابل Duplex SC اتصال داخلی برنامه داخلی

1M OM1 / OM2 بلوز فیبر نوری شبکه کابل Duplex SC اتصال داخلی برنامه داخلی

    • 1M OM1 / OM2 Jumper Fiber Optic Network Cable Duplex SC Connector Indoor Application
    • 1M OM1 / OM2 Jumper Fiber Optic Network Cable Duplex SC Connector Indoor Application
    • 1M OM1 / OM2 Jumper Fiber Optic Network Cable Duplex SC Connector Indoor Application
  • 1M OM1 / OM2 Jumper Fiber Optic Network Cable Duplex SC Connector Indoor Application

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: TTI
    گواهی: ISO9001; RoHS
    شماره مدل: جهنده SC دوبلکس

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 عدد
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: کیسه های PE
    زمان تحویل: 3-5 روز
    شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، D / A ، Western Union، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 8000 قطعه در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع فیبر: SM / MM طول: 1M / 2M / گمرکی
    چهره انتهایی: APC / UPC / PC کاربرد: ارتباط از راه دور
    ژاکت: PVC / LZSH رنگ: نارنجی / آبی / صورتی ...
    کنتراست با کیفیت: تست 100٪

    کابل کابل فیبر نوری داخلی 1M Jumper Patch Cord Duplex SC Connector طول گمرک شده

    شرح:

    بند ناف فیبر نوری (جامپر) طول فیبر نوری است که دو انتهای آن اتصال دهنده ها را برای اتصال مسیر پرتو اضافه می کند. Pigtail یک طول فیبر است که به طور دائم به یک اتصال متصل می شود. کابل های پچ Yogel با انواع کانکتور (مانند FC ، SC ، ST ، LC ، MU ، MTRJ و غیره) مونتاژ شده اند.

    انواع فیبر جلا صورت نهایی: PC ، UPC و APC. ما از تکنیک و تجهیزات پیشرفته ای استفاده می کنیم

    تولید به منظور اطمینان از کیفیت بالای تولید انبوه.

    کابل فیبر نوری چند حالته 62.5 / 125μm مناسب برای شبکه های سازمانی ، اتاق مخابراتی ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابر و هر کابل فیبر جهنده ای مورد نیاز است.
    اتصال دهنده FC به SC ژاکت OD 3.0 میلی متر
    نوع فیبر 62.5 / 125μm تعداد فیبر دوبلکس
    نوع لهستانی UPC به UPC مواد ژاکت PVC
    گم شدن درج .30.3dB قابل تعویض .20.2dB
    برگشت ضرر d50dB لرزش .20.2dB
    حداقل شعاع خم 30 میلی متر دمای ذخیره سازی -40 ~ 75 درجه سانتی گراد
    فیبر درجه G.652.D قطبیت A (Tx) به B (Rx)

    امکانات:

    مطابق با استاندارد IEC ، Telcordia GR-326-CORE

    از دست دادن کم درج و از دست دادن بازده بالا

    پرداخت PC / UPC / APC

    قطر: 0.9 ، 2.0 و 3.0 میلی متر

    بلوز فیبر از حالت یک یا چند موجود است

    سیمپلکس یا دوبلکس در دسترس است

    کابل فیبر نوری PVC یا LSZH موجود است

    قابلیت تغییر عالی و تکرارپذیری

    مقاومت کششی: 10N

    محدوده دمای کار: -40 تا 80 درجه سانتی گراد

    محدوده دمای ذخیره سازی: -40 تا 80 درجه سانتی گراد

    رنگ کابل فیبر نوری: زرد (SM) ، نارنجی (MM) و Aqua (OM3)

    کاربرد:


    FTTX + LAN

    تجهیزات تست
    ارتباط از راه دور

    فیبر نوری CATV
    سیستم ارتباطات نوری

    مشخصات:

    استاندارد فنی پرش فیبر نوری:
    ضرر درج: PC≤ 0.2dB ، UPC≤ 0.2dB ، APC≤ 0.3dB؛ typical0.1dB؛
    برگشت ضرر: SM PC≥ 50dB ، UPC≥ 55dB ، APC≥ 65dB؛
    MM PC≥ 35dB ، UPC≥35dB
    قابل تعویض: d 0.2dB
    اسپری نمک: d 0.2dB
    تکرار: (1000 بار) d 0.1dB
    لرزش: (550 هرتز 1.5 میلی متر) d 0.1dB
    درجه حرارت بالا: (+85 حفظ 100 ساعت) 0.2dB ≤
    دمای پایین: (-40 دوام 100 ساعت) 0.2dB پوند
    دما به صورت دایره ای: (-40 + 85 100 ساعت پایدار) 0.2dB
    رطوبت: (+ 25 + 65 93 RH 100 ساعت) d 0.2db
    Apex افست: 0μ m≤ ≤ 50μm
    شعاع انحنا: 7 میلی متر 25 میلی متر
    نوع کابل: Simplex ، Duplex ، Fan-Out؛
    نوع کانکتور: LC، SC، FC، ST، MU، MPO، MTRJ، D4، DIN، SMA، FDDI،
    ESCON و غیره
    حالت فیبر: SM (حالت تک) G652D ، G655 ، G657 ،
    MM (چند حالته)؛ G651.1 (50/125 ، 62.5 / 125 ، 10Gb / s 50/125)

    بسته بندی و تحویل:

    جزئیات بسته بندی: بسته بندی فردی
    بندر: شنژن
    زمان سرب: در مدت 7 روز پس از پرداخت ارسال می شود

    اطلاعات تماس
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    تماس با شخص: vicky

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    کابل فیبر نوری

    فیبر نوری GYXTW Unitube ارتباطات فیبر نوری با ژاکت PE ، زره پوش با وزن

    کابل نوری چندمنظوره GYTS در فضای باز برای مستقیم دفن شده ، مجرای هوایی

    کابل فیبر نوری 12 هسته GYTA کابل فیبر نوری برای هوا / مجرای ، سیاه

    کابل فیبر نوری 6 هسته ای داخلی شکاف دار با کابل 2.0 میلی متر داخلی

    جعبه توزیع فیبر نوری

    جعبه تقسیم فیبر نوری PLC 8 پورت PLC جعبه توزیع در فضای باز نصب شده است

    جعبه خاتمه فیبر هسته ای ، جعبه توزیع فیبر ABS برای شبکه Ftth

    جعبه توزیع فیبر نوری 24 درگاه در فضای باز نصب شده با ظرفیت

    جعبه توزیع نوری فیبر نوری در فضای باز FDB جعبه توزیع نوری شبکه FTTH CE

    راه حل FTTH

    شبکه های CATV 4 پنل سوکت FTTH PC FTTH PC با آداپتورهای LC

    راه حل های FTTH Jacket LSZH با کابل فیبر نوری FTTH Drop

    کابل کابل سیمپلکس Simplex راه حل FTTH با اتصال سریع SC

    محلول FTTH قابل نصب با دیوار و قطب ، جعبه توزیع پلاستیک FTTH با ضربات بالا

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت بند ناف فیبر نوری تامین کننده. Copyright © 2014 - 2019 fiberopticpatch-cord.com. All Rights Reserved.